Türkiye Basketbol Liginin 2019 ila 2020 sezonundan hemen önce hazırlıklarını devam ettiren Merkezefendi Belediyesinde yer alan Denizli Basket, Manisa ili içerisinde yapacak olduğu hazırlık maçları amacıyla bu kente doğru yola çıktı. Denizli Basket kulübünü Merkezefendi Belediyesinin Başkanı görevinde bulunan Şeniz Doğan uğurlamış oldu.

Başkan görevinde bulunan Doğan; ”Bu yıl içerisinde Türkiye Basketbol Ligi içinde mücadelede bulunacak olmanın bilinci ile bir kadroyla beraber bir çalışma gerçekleştirmiş olduk. İnanmaktayım ki bu söz konusu çalışmaların karşılığını sezon sonrasında almış olacağız. Hazırlıkla alakalı dönemi en iyi biçimde tamamlayıp sezona tamamen hazır olmuş bulunacağız. Sezondan hemen önce hem hazırlık maçları yaparak hem ise Federasyon Kupası sayesinde kendimizi görmüş olacağız. Elbette ki her şeyden daha önce herhangi bir sakatlığın meydana gelmemesi de çok önemli. Hepinize başarı dilemekteyim” ifadelerine yer verdi.

Merkezefendi Belediyesinde yer alan Denizli Basket, Perşembe gününde Akhisar Belediyesi ve ayrıca Cuma gününde ise Manisa Büyükşehir Belediyesi’yle hazırlık maçı oynuyor olacak. Uğurlamadan hemen önce Merkezefendi Belediyesinin Başkanı görevinde bulunan Şeniz Doğan ve Merkezefendi Belediyesinin Başkan Yardımcısı görevinde bulunan Fatih Coşkun, Merkezefendi Belediyesisinin Denizli Basket Kulüp Başkanı görevinde bulunan Veli Deveciler, Merkezefendi Belediyesinin Denizli Basket Yönetim Kurulunun Üyelerinden olan Özkan Bosun ile birlikte Zafer Gökşin, teknik kadronun yanı sıra oyuncularla Kırçiçeği Butik Kafe içerisinde bir araya gelmiş oldu.