Futbolculardan Arda Turan, başarılı şarkıcılardan Berkay Şahin’in eşi olan Özlem Ada Şahin’e sözlü bir şekilde tacizde bulunduğundan dolayı mahkemelik olmuştu. Başarılı oyuncular arasında bulunan Demet Akbağ da kendisine her fırsatta ”manevi annem” ifadesini kullanan Turan’ın davalık hale geldiği Özlem Ada Şahin’le bir buluşma gerçekleştirdi.

Şarkıcılardan Berkay Şahin’in eşi olan Özlem Ada Şahin, geçmiş olduğumuz gün içerisinde Demet Akbağ ile buluştu ve beraber yemek yediler. Her bir anını sosyal medya hesabı üzerinden paylaşan Şahin, Akbağ’yla çekilmiş oldukları fotoğrafını ise ”Akşam üzeri keyfi” şeklindeki bir notla Instagram hesabı üzerinden paylaştı. Temiz Magazin tarafından ortaya çıkartılmış olan detaya bakılırsa; Özlem Ada Şahin’le buluşmuş olan Demet Akbağ aynı zaman içerisinde Arda Turan’ın da fazlasıyla yakın bir dostu.

İzmir ilinde yer alan Güzelbahçe ilçesi içerisinde gerçekleşen trafik kazası esnasında ağır bir şekilde yaralandığı açıklanan Demet Akbağ’ın eşi olan Zafer Çika, hızlı bir şekilde götürüldüğü hastanede yaşamını yitirmişti. Çika için ”manevi abi” ve ayrıca Akbağ’a için de ”manevi anne” ifadelerine yer veren Arda Turan da almış olduğu haberle adeta yıkılmıştı. Fakat Arda Turan, antrenmanı olduğundan dolayı Çika’nın gerçekleştirilen cenaze törenine katılım sağlayamamıştı.