Popçulardan Serdar Ortaç ile İrlanda asıllı modellerden Chloe Loughnan’ın 5 sene oyunca devam eden evliliği geçmiş olduğumuz ay tek celse ile bitmiş oldu. Uzun bir süredir haklarında ayrılıkla alakalı dedikodular çıkmış olan ünlü çift, beraber gelmiş olduğu adliye içerisinde boşandı ve sonrasında ise adliyeden el ele bir şekilde çıktı. Ayrılıktan sonra yurt dışına geri dönme konusunda bir karar almış olan Chloe Loughnan, Hürriyet gazetesinde yer alan Cengiz Semercioğlu’na da söz konusu bu boşanmanın detaylarını açık bir şekilde ifade etti.

Boşanmanın hemen sonrasında kendisini iyi hissetmekte olduğunu ifade eden Chloe, boşanmış olduğu eşini halen çok fazla sevmekte olduğunu da ifade ederek; ”Aslına bakılır ise sevgiyle alakalı bir sorun bulunmuyordu. Evliliğim süresince Serdar’ı fazlasıyla çok sevdim. Halen de sevmekteyim. Aramızda ise kötü durumda bulunan hiçbir şey yok. Bizler ciddi anlamda çok iyi arkadaşlarız. evlenmiş olduğumuzda birbirimizi sevmekteydik, boşandık ancak halen birbirimizi sevmekteyiz. Problem bu değildi. Bizler yalnızca boşanmanın ikimiz açısından da en iyi karar olduğu konusunda düşünceye kapıldık.” ifadelerine yer verdi.

Serdar Ortaç ile halen dost olduğunu açık bir şekilde ifade eden Chloe, sözleri ise şöyle sürdürdü; ”Evliliğimiz yürümediğinden dolayı tabiiki de çok üzgünüm. Bir kişiye ömür boyunca bir taahhütte bulunmaktasınız, sonsuza kadar beraber kalma planları yapıyorsunuz. Ama maalesef ki, yaşam her zaman istemekte olduğunuz gibi bir plan yapmamakta. Ancak şu an istemiş olduğum zaman arayabileceğim, rahat bir şekilde konuşabileceğim bir dostum bulunuyor. Her ilişki içerisinde problemler vardır, herkes birbiriyle tartışabilir. Ancak ne kadar üzücü ki her problem çözülemez…”