Başarılı sunuculardan biri olan Burcu Esmersoy, gitmiş olduğu Tarkan konseri esnasında adeta yerinde duramadı. Esmersoy, Kıvrak durumda bulunan dansını sosyal medya hesabı üzerinden de paylaştı.

Güzelliğinin yanı sıra işinde yer alan başarısından dolayı da isminden çok sık bir şekilde söz ettirmeyi başaran Burcu Esmersoy, 2018 senesi içerisinde New York Türk Başkonsolosluğu’nda dünya evine girmiş olduğu iş adamlarından Berk Suyabatmaz’la sadece 20 gün öncesinde boşanma kararı almış ve boşanmıştı. Başarılı ve ünlü durumda bulunan sunucu, Tarkan konseri esnasında da boy göstermiş oldu.

Boşanmasının üzerinden sadece 20 gün geçmiş olan başarılı ve güzel sunucu Harbiye’de gerçekleşmiş olan Tarkan konserinde objektiflere yakalandı. Esmersoy, konser esnasında Megastar’ın söylemiş olduğu şarkıları eşliğinde doyasıya bir şekilde dans etti. Kıvrak bir durumdaki hareketlerin eşlik etmekte olduğu bu dansları sosyal medya hesabı üzerinden açık bir şekilde paylaşmış olan güzel sunucu, kendisini takip edenlerden de çok fazla övgü aldı.

Yaklaşık olarak bir sene devam eden evliliklerini bitirme konusunda bir karar almış olan Burcu Esmersoy ile birlikte Berk Suyabatmaz, ”fikir olarak ve ruhen anlaşamadıkları, bundan dolayı da evlilik birliğinin temelinden sarsılmış olduğunu” gerekçe gösterip anlaşmalı bir şekilde boşanmış olduklarını açıklamıştı.