Denizli ilinin Merkezefendi ilçesi içerisinde buzdolabından çıktığı açıklanan yangın esnasında evleri küle dönen aileye Merkezefendi Belediyesinin Başkanı görevinde bulunan Şeniz Doğan sahip çıkmış oldu.

Alpaslan Mahallesi içerisinde buzdolabının patlamasından dolayı meydana gelen yangın sonrasında ağır bir şekilde hasar görmüş olan ailenin evi içerisinde, Merkezefendi Belediyesi ekibi tarafından hızlı bir şekilde tadilat yaptırılmış oldu. Başkan görevinde bulunan Doğan hem yangının gerçekleştiği gün hem ise tadilat işlemlerinden sonra Genç yaştaki çiftçi ailesine ziyaret gerçekleştirdi. Başkan görevinde bulunan Doğan; ”Bu fazlasıyla üzücü olay içerisinde herhangi bir şekilde can kaybı ile birlikte sağlık probleminin yaşanmamış olması her şeyden daha da önemli. Merkezefendi Belediyesi ekibi olarak bizler mağdur durumdaki vatandaşlarımızın sürekli olarak yanlarında olacağız” ifadelerine yer verdi.

Geçmiş olduğumuz ay içerisinde buzdolabı patlamasından dolayı gerçekleşen yangın esnasında evi tamamen kullanılamaz bir duruma gelmiş olan Gökhan Genççiftçi, yardımlarından dolayı Başkan görevinde bulunan Doğan’a minnettar bir durumda olduğunu ifade etti. 2 tane çocuk babası olan Gökhan Genççiftçi açıklamasında; ”Başkanımız yangının gerçekleştiği gün evimize gelip duyduğumuz üzüntümüzü bizler ile paylaştı. Kendisine bundan dolayı çok minnettarım. Yapılmış olan tadilatla beraber evim eski güzelliğine kavuşmuş oldu. Sayın başkanımıza da teşekkür etmekteyim” ifadelerine yer verdi.