Ünlü şarkıcılardan biri olan İrem Derici’nin bir zamandır Yunan asıllı müzisyenlerden Konstantinos Argiros ile görüşmekte olduğu açık bir şekilde ortaya çıkmış bir durumda. Başarılı olan müzisyen çift, müzik ile alakalı çalışmalar yaptıkları esnada yakınlaşmaya başladı.

21 yaşında bulunan dansçılarından Ataberk Özdene’yle yolları sessiz sedasız bir şekilde yarılmış olan İrem Derici, yeni aşkını ise komşuda bulmuş bir durumda. Yunan asıllı şarkıcılardan Konstantinos Argiros’la düet yapmak amacıyla Atina’ya gitmiş olan İrem Derici, ummamakta olduğu bir anda yeni bir aşk için yelken açmış oldu.

Müzikle alakalı çalışmalar esnasında yakınlaşmaya başlayan İrem Derici ve Argiros’un arkadaşlıklarının duygusal bir boyut kazanmış olduğu bilgisine ulaşıldı. 2 başarılı şarkıcı da, sosyal medya üzerinde yapmış olduğu paylaşımlarla bu romantik birlikteliğin sinyallerini vermekte.

İrem Derici Kim?

İstanbul Bilgi Üniversitesi içerisinde Sosyoloji bölümünü bitirmiş olan İram Derici, Pazarlama İletişiminde Yüksek Lisans programı sürerken O Ses Türkiye isimli yarışma programına ve sonrasında ise yarı finale kadar yükselme başarısı gösterdi. Aynı dönem içerisinde Monopop adlı grubu ile beraber Türkiye’nin pek çok yerinde sahne almaya başladı.