Eskiden sevgili olduğu Sıla’ya şiddet uygulamış olduğu iddiaları ile birlikte bir zaman boyunca gündemi meşgul etmiş olan oyunculardan Ahmet Kural’ın, üç ay öncesinde aşk yaşamaya başlamış olduğu avukat olduğu öğrenilen sevgilisi Çağla Gizem Çelik’le evlenecek olduğu ileri sürüldü.

TV8 kanalı üzerindeki Gel Konuşalım isimli programın sunucularından Eylem İpek Şafak, Ahmet Kural’la alakalı bomba gibi bir iddiayı ortaya atmış oldu. İpek, Ahmet Kural’ın kısa bir zamandan beri aşk yaşamakta olduğu avukat sevgilisiyle evlenecek olduklarını ifade etti. Sunucu, söz konusu bu evlilikle alakalı gelişmenin Çağla Gizem Çelik tarafından aktarılmış olduğunu belirtti. Aileleri tanışmış olan çiftin gelecek senenin ilk aylarında ise evlenmeyi düşünmekte oldukları ortaya çıkmış bir durumda.

Ünlü durumdaki magazinci Posta’da yer alan köşesi içerisinde 19 Ağustos tarihine sahip köşe yazısında ilişkiyle alakalı olarak şu bilgileri de aktarmıştı;

”Sıla’ya şiddet uygulamış olduğu iddia edilerek uzun bir zaman boyunca gündemi meşgul etmiş olan Ahmet Kural, geçmiş olduğumuz günler içerisinde yeni sevgilisi le objektiflere yakalanmıştı. Kural’ın sevgilisi le alakalı yeni bilgilere ulaşmış durumdayım.

İsminin Çağla olduğu bilgisine ulaştığım bu gizemli kadın, avukatlık yapıyormuş. Kural’dan ise tam olarak 7 yaş küçük, yani aslında 29 yaşında bulunan avukatla ünlü ve başarılı durumdaki oyuncu 3 aydan beri berabermiş. Çift, ilişkilerinin çok daha sağlıklı bir biçimde ilerlemesi amacıyla bir müddet boyunca gözlerden uzak kalmayı tercih etmekteymiş.”