Denizli ilinde annesinin sabah çok erken saatlere doğru okuluna bırakmış olduğu 5 yaşında bulunan ana sınıf öğrencisi bir çocuk okulda aniden kayboldu. Mahalleli ile birlikte velilerin çocuğu bulabilmek amacıyla seferber hale geldiği ufak çocuk farklı bir sınıftan çıkmış oldu.

Elde edilmiş olan bilgilere bakılır ise, söz konusu bu olay Pamukkale ilçesinde yer alan Zümrüt Mahallesi üzerindeki bir ilkokul içerisinde gerçekleşti. Adike K., ana sınıfı için yeni başlamış olan İbrahim K. adına sahip 5 yaşında bulunan oğlunu okula getirdi. Fakat biraz zaman geçtikten sonra sınıf öğretmeni, liste üzerinde belirtilmiş çocuğun sınıfta yer almadığını okul idaresine hemen bildirdi. İddialara bakılır ise, okulda yer alan yöneticiler, bu durumun üstüne anneyi arayıp çocuğunun okulda yer almadığını ifade etti. Hızlı bir şekilde okula gelmiş olan anne, okul idaresi ile birlikte velilerden çocuğunun bulunabilmesi amacıyla yardım talep etti.

Olaydan haberde olan mahalleli de çocuğun bulunabilmesi amacıyla adeta seferber oldu. Bu sırada olayın yaşanmış olduğu yere intikal eden polis ekipleri de bir inceleme başlatmış oldu. Yaklaşık olarak iki saatin sonrasında aranmakta olan ufak çocuk okulun içerisinde farklı bir sınıfta bulunmuş oldu. Küçük yaştaki çocuğun kendi sınıfının yerine farklı bir sınıfa girmiş olduğu bilgisine ulaşıldı. Çocuğun bulunmuş olmasının hemen sonrasında ise anne Adike K. ile birlikte eşi çok daha rahat bir nefes almış bulundu. Çocuğunu hemen kucağına almış olan anne, oğluna çok uzun bir zaman boyunca sarılarak okuldan çıkmış olu.