Denizli ilinde ikamet ettiği 4 kat yüksekliğindeki binanın çatı kısmından aşağı düştüğü açıklanan 38 yaşında bulunan adam yaşamını yitirdi. Polis ekipleri, şahsın intihar edip etmemiş olduğu konusunda araştırmalar yapılıyor.

Söz konusu bu olay, Sümer Mahallesi’nde yer alan 2262 Sokak üzerinde gerçekleşti. 4 kattan oluşan binanın hemen ön kısmında bir şahsın kanlar içinde yerde yatmakta olduğunun farkına varan çevre sakinleri, durumla ilgili olarak hemen polisi arayıp bir ihbarda bulundu ve yardım talep etti. İhbarda bulunmasının hemen sonrasında olayın gerçekleştiği yere polis ekipleri ile birlikte sağlık ekipleri yönlendirildi. Olayın gerçekleşmiş olduğu yere intikal eden ekipler Ali Öz (38) adına sahip şahsı ambulansla beraber hızlı bir şekile Denizli Devlet Hastanesine götürüldü. Öz, kaldırılmış olduğu hastane içerisinde gerçekleştirilen bütün müdahalelere karşın hiç bir şekilde kurtarılamadı ve yaşamını yitirdi.

Olayın hemen sonrasında ise polis ekipleri tarafından tahkikat başlatıldığı bilgisine ulaşıldı. Diğer taraftan, aynı bina üzerinde ikamet eden Öz’ün komşuları da şahsın aslında 1. katta oturuyor olmasına karşın çatıya ne sebeple çıkmış olduğuna hiç bir anlam verememiş olduklarını da açıkça belirttiler.