Geçmiş olduğumuz aylar içerisinde Zayn Malik’le devam eden 3 senelik ilişkisini bitirme konusunda bir karar alan ünlü modellerden Gigi Hadid, yeni sevgilisi ile bir tane gece kulübünden çıktığı esnada objektiflere yakalandı.

24 yaşında bulunan Amerika Birleşik Devletleri asıllı modellerden Gigi Hadid ve 26 yaşında bulunan herkes tarafından çok sevilen ünlü şarkıcılardan Zayn Malik, geçmiş olduğumuz aylar içinde ani bir karar alarak, 3 seneden beri devam eden beraberliklerini noktalama konusunda bir karar almışlardı. Sonra bir kaç haftadan beri The Bachelorette ismine sahip televizyon programının yıldızlarından biri olan Tyler Cameron’ın evinden çıktığı esnada magazincilere yakalanmış olan Hadid’in kendisiyle yeni bir tane aşka yelken açmış olduğu konusunda iddialar ortaya atılsa bile, bu aşka yönelik olarak hiç bir kanıt bulunmuyordu.

Gigi Hadid ile Tyler Cameron çifti ise geçmiş olduğumuz gün New York sokakları üzerinde, ilk defa beraber objektiflere yakalandı. Çiçeği burnunda olan gen. çift, arkadaşları ile bir tane gece kulübünden çıktıkları esnada fazlası ile keyifli bir şekilde gözükmekteydi.

Gigi ile Zayn çifti ise 2019 senesinin Ocak ayı içerisinde yani tam olarak 8 ay öncesinde yollarını ayırma konusunda bir karar almışlardı..