Şarkıcılardan biri olan Yaşar İpek ile geçmiş olduğumuz Mayıs ayı içerisinde evlenmiş olan sunuculardan Seren Serengil, bir müddettir problem yaşamaya başladığı eşi Yaşar İpek’ten boşanacak olduğunu sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu bir açıklama ile birlikte duyurmuş oldu. Serengil açıklaması içerisinde; ”Bayramdan önce boşanma davası açmıştım bunu da ilk kez burda açıklıyorum” şeklinde bir not düşmüş oldu.

48 yaşında bulunan Seren Serengil, evlenmiş olduğu günden bu yana tüp bebekle alakalı bir tedavi görmekteydi. Gayretlerinden sonra hamile olduğu açıklanan ve bebekle alakalı duyuruyu gerçekleştiren Seren Serengil’in son günler içerisinde yapmış olduğu bir takım paylaşımlardan ötürü de Yaşar İpek’le aralarının bozuk bir durumda bulunduğu ileri sürülmekteydi. Bu söz konusu iddiadan sonra ise Seren Serengil, bütün fotoğrafları hızlı bir şekilde silmiş oldu. İkili ise son olarak birbirlerini takipten çıkartmış oldu.

Seren Serengil ise bugün içerisinde sosyal medya hesabı üzerinden eşi Yaşar İpek’ten boşanacak olduğu konusunda bir duyuru yaptı. Serengil açıklaması içerisinde; ”Fazlasıyla zor oldu böyle bir kararı vermek” ifadelerini kullanarak çok uzun bir açıklama yapıp evliliği süresince yaşamış olduğu problemleri de açık bir şekilde anlatıp artık yolun sonuna gelmiş olduğunu da ifade etmiş oldu.