Aylardan beri şarkıcı eşi olan Kenan Doğulu’yla boşanacak olduğu konusunda dedikodular dolaşan ve iddialara net bir dille yanıt vermekten kaçınmaya devam eden oyunculardan Beren Saat’le alakalı olarak ortaya atılmış olan bir başka iddia ve fotoğrafta adeta bir bomba etkisi yaratmış oldu.

Bahsi geçen kişinin bir adam ile samimi bir biçimde çekilmiş fotoğrafını isim yazmadan paylaşmış olan magagenius adına sahip bir sayfa, ”Fazlasıyla ünlü bir durumdaki artist kızımız sorunlu evliliğine noktayı koymuş gibi duruyor. Şimdi ise ”arkadaşız” şeklinde açıklama yaparlar” şeklinde bir paylaşım gerçekleştirdi ve sosyal medyayı da karıştırmış oldu.

Bu söz konusu paylaşıma kısa zaman içerisinde takipçilerden de isim tahminleri gelmeye başladı. Yorum yapmış olduların büyük bir kısmı da o şahsın Beren Saat olduğu konusunda bir iddia da bulundu. Beren Saat’i saç şekli ile birlikte fiziğinden tanımış olanlar da bu paylaşımın altına kısa zaman içinde binlerce sayıda bir yorum yağdırmış oldu.

Başrollerinde yer almış olduğu Netflix tarafından yapılan 2. orijinal Türk dizilerinden ”Atiye”nin çekimleri ise aralıksız bir şekilde sürüyor. Güzel durumda bulunan oyuncunun, bu söz konusu iddiaya ne yanıt vereceği de çok büyük bir merak konusu haline geldi.