Seneler öncesinde katılmış olduğu Popstar isimli yarışma sayesinde ün kazanan şarkıcılardan Bayhan, Kanal D ekranları üzerinde yayınlanmakta olan Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa isimli programa konuk olarak katıldı. Son dönemler içerisinde gündem haline gelen ”Rap müzik Türk pop müziğinin önüne geçti” şeklindeki tartışmayla alakalı olarak konuşma gerçekleştiren Bayhan, bir tane de rap şarkı söylemiş oldu.

Bayhan’ın canlı yayın esnasında gerçekleştirmiş olduğu rap performansı, kısa zaman içerisinde Twitter isimli sosyal medya sitesi üzerinde trend listesine yerleşmeyi başardı. Ekranlardan uzun bir zamandan beri uzak durumda bulunan Bayhan’ı canlı yayın içerisinde görmüş olan hayranları attıkları tweetler sayesinde şarkıcıyı özlemiş olduklarını da açık bir şekilde ifade etti. Bayhan, canlı yayın esnasında gerçekleştirdiği rap performansı sayesinde beğenilerin yanında pek çok eleştiri de almış oldu.

Bayhan tarafından canlı yayın esnasında gerçekleştirilen rap performansıyla alakalı ilk yorum ise şarkıcılardan biri olan Kahraman Deniz’den gelmiş oldu. Deniz, Twitter hesabı üzerinden yapmış olduğu bir paylaşım içerisinde; ”Şu anda Kanal D canlı yayını içinde fazlasıyla acayip bir şey olmakta. Bayhan çok fazla isyankar durumda bir rap performansı gerçekleştirmekte, canlı yayın esnasında sözlere bir sansür uygulanmakta, sunucular ise adeta bir şok ifadesi ile oturmaktalar. Ortalık şu anda zaten karışık bir durumda, Bayhan bu işe tam olarak nasıl dahil oldu bunu hiç bir şekilde anlamadım. Sürprizler ülkesi gibiyiz” ifadelerine yer verdi.