Geçmiş olduğumuz günler içerisinde +18 bir film sitesi üzerinde yönetmenlik gerçekleştiren Amerika Birleşik Devletleri asıllı oyunculardan Bella Thorne, Instagram hesabı üzerinden üstsüz bir durumdaki pozlarını paylaştı.

Çocuk yaşlardayken Disney filmleri içerisinde rol alıp şöhretin kapılarını aralamış olan 21 yaşında bulunan Amerika Birleşik Devletleri asıllı oyunculardan Bella Thorne, Instagram hesabı üzerinden üstsüz bir şekilde şekilmiş karelerini paylaştı.

Instagram isimli sosyal medya platformu üstünde 20 milyon taneden fazla takipçisi bulunan Thorne, geçmiş olduğumuz günler içerisinde +18 film yayınlamaya devam eden bir tane siteyle ilgili olarak yönetmen koltuğuna oturmuş idi.

Bahsi geçen sitenin ”Hayali Yönetmenleri” isimli seri içerisinde, misafir yönetmen pozisyonunda görev almış olan Thorne, kaleme almış olduğu senaryo üzerinde, 2 tane sevgilinin ilişkilerinde yer alan kavgaların yanı sıra baskı kurma gayretlerinden açık bir şekilde söz etmekte.

Thorne, geçmiş olduğumuz aylar içerisinde kendisini tehdit etmeye devam eden hackerlara meydan okuyup kendisine ait çıplak fotoğraflarını da Twitter hesabının üstünden açık bir şekilde paylaşmıştı.