46 yaşında bulunan Alman asıllı süper modellerden biri olan Heidi Klum, 1.5 seneden beri beraber olduğu 29 yaşında bulunan müzisyenlerden Tom Kaulitz ile gizli bir şekilde evlendi. Şimdilerde eşi ile balayına çıkmış olan cesur durumdaki model, Instagram hesabı üzerinde de üstsüz bir fotoğraf paylaşımı yaptı.

Sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu cesur paylaşımları ile birlikte sık bir şekilde isminden söz ettirmeyi başaran Heidi Klum, fazlasıyla cüretkar bir tane paylaşım daha gerçekleştirdi. 46 yaşında bulunan süper model bugün içerisinde Instagram hesabı üzerinden ”Bütün görmüş olduğun su” şeklindeki notla göğüslerini göstermiş olduğu bir tane fotoğraf yayımladı.

Bir söyleşi esnasında sevgilisi ile 22 Şubat gününde tanışmış olduğunu ve eğer evlenir ise tekrar bir 22 Şubat tarihi içerisinde evlenmeyi istediğini açık bir şekilde ifade eden modelin, 22 Şubat 2019 tarihinde de dünya evine girmiş olduğu açık bir şekilde ortaya çıkmış oldu. Model ile birlikte eşi Tom olan Kaulitz, şu dönemlerde balayı yapmakta. Her bir anını takipçileri ile paylaşmakta olan Klum, iki gün öncesinde sevgilisi ile öpüştüğü esnada çekmiş olduğu bir videoyu paylaşmıştı.