19 yaşında olan milyoner durumdaki fenomenlerden biri olan Saffron Barker, YouTube üzerinden elde etmiş olduğu kazanç sayesinde kendisine çok lüks bir tane villa satın almış durumda.

İngiltere içerisinde yayınlanacağı açıklanan 2019 Strictly Come Dancing isimli yarışmaya katılacağı konusunda açıklama yapılan ve 4. ünlü seçilmiş olan 19 yaşında bulunan Youtuber Saffron Barker, yarışmadan önce ailesiyle yaşamını sürdürdüğü rüya gibi evi sayesinde tekrardan gündeme gelmiş oldu.

Daily Mail üzerinde çok geniş bir şekilde yer almış olan habere bakılır ise Saffron, 1 milyon pund tutarında bir serveti bulunduğunu açıkladıktan hemen sonra ise bu evi satın almış oldu. Genç yaştaki YouTuber, bu söz konusu servetin hepsini YouTube platformu üzerinden elde etmiş oldu.

1 milyon taneden çok takipçisi bulunan Saffron’ın evi ise; peluş durumdaki özel mobilyalar, harika bir giyinme odası ve de tamamen ışıltılı dokunuşlar ile yüklü bir durumda… Gösterişli durumda bulunan sosyal medya kariyerinin olmasına karşın, ailesine fazlasıyla çok zaman ayırmakta olan Saffron; makyaj ile birlikte meydan okuma ve de şaka videoları sayesinde yaklaşık olarak 1 milyon dolar tutarında bir para kazanmış oldu.