Ünlü oyunculardan biri olan Beren Saat, Kurban Bayramı ile alakalı olarak LÖSEV’e bağış için paylaşım gerçekleştirdi yaptı. Saat, takipçilerinden bir tanesinin yapmış olduğu yorumunu gördüğünde ise çok fazla sinirlendi.

Geçmiş olduğumuz 1 seneden beri eşi Kenan Doğulu’dan boşanacak olduğu haberleri ile gündeme gelmeye devam eden güzel oyunculardan biri olan Beren Saat, 29 Temmuz tarihi içerisinde 5. evlilik senesi dönümünde paylaşım gerçekleştirmemesinden dolayı da çok fazla dikkat çekmiş idi. Başarılı ve güzel durumdaki oyuncu sessizliğini ise Lösemili çocuklara gerçekleştirilecek bağışla alakalı olarak bozmuş oldu.

Saat, Instagram hesabı üzerinden Kurban Bayramı esnasında LÖSEV’e bağışı desteklemekte bulunan bir tane paylaşım gerçekleştirdi. Takipçilerinden bir tanesinin yazmış olduğu ”Bu şekilde bir paylaşımı yapmış olduğunuza inanamıyorum. Bir tane can gitsin, ötekisi mi kurtulsun? Bu denli saçma bir tane kampanyaya destek vermiş bulunmanız çevreci duruşunuz ile çelişiyor galiba” şeklinde bir yorum gerçekleştirdi.

Saat, söz konusu bu yorumu gördükten sonra; ”Kurban kesimiyle alakalı bedeli lösemili çocukların tedavisi amacıyla bağışlama sürecinin neresinde bir can gitmekte acaba? İlk önce bir okuyalım ve anlayalım lütfen sevgiler” şeklinde yanıt verdi.