2014 yılı içerisinde dünya evine girmiş olan ve devamlı olarak haklarında çıkmaya devam eden boşanma haberlerini kesin bir dille yalanlamış durumdaki Serdar Ortaç ve Chloe Loughnan dün tek celse ile boşanmış oldu. Beraber Beykoz Adliyesi’ne gelmiş olan çift, anlaşmalı bir şekilde boşanmış oldu.

Kanal D ekranları üzerinde yayınlanmaya devam eden 2. Sayfa isimli programın sunucuları, geçmiş olduğumuz Çarşamba gününde Serdar Ortaç ile birlikte Chloe Loughnan çiftinin anlaşmalı bir şekilde boşanma kararı almış olduğu konusunda bir duyuruda bulundu. Çıkmış olan haberlerin hemen sonrasında ise Serdar Ortaç, MS hastalığı olmasından dolayı Chole de mide rahatsızlığı sebebi ile hastaneye kaldırılmış idi.

Dün tek bir celse ile boşanmış olan çiftten Chloe Loughnan, bugün sabaha erken saatlere karşı tekrardan hastanelik oldu. Midesinden rahatsızlandığı açıklanan eski eşi Chloe’nin yanında yer alan Ortaç, şu ifadelerine yer verdi; ”Allah neyin olmasını ister ise o olur, kaderdir bu. Ben eski hanımımdan çok daha iyi bir durumdayım. Bugün boşanma işlemimiz gerçekleşti akşam tekrardan bir fenalık geçirdi. O bana bir hanımlık gerçekleştirmiş benim düşmanım değil. Asıl burda olmaz ise adam değilim. Şu anda tedavisi devam ediyor durumu çok daha iyi serum takılı ve de dinlenmeyi sürdürüyor.”