Ünlü sunuculardan biri olan Beyazıt Öztürk, medya sektörünün hemen sonrasında turizm sektörüne de giriş yaptı. Karaköy içerisinde satın almış olduğu bir tane binayı otele çevirme kararı alan Öztürk, bu defa ise Beyazıt içerisinde çok eski bir tane binayı daha satın almış oldu. Ünlü durumda bulunan isim bu aldığı binayı da otele çevirmiş olacak.

Yapmış olduğu yatırımlarını daha öncesinde ev alıp değerlendirmekte olan başarılı sunuculardan Beyazıt Öztürk, bu defa ise turizm sektörü içerisinde isminden sık bir şekilde söz etmeye hazırlanmakta. Ünlü durumdaki isim, Karaköy Vekilharaç Sokak içerisinde yer alan otelin sonrasında bu defa da Beyazıt içerisinde bir yer açabilmek amacıyla kolları sıvamış bir durumda.

Eski durumda bulunan bir tane binayı tamamen satın almış olan Beyaz, alt kısmını dükkan üst kısımlarını da otel şeklinde tekrardan hizmete sokmuş olacak. Bununla alakalı olarak gerekli durumda yer alan evrak işlemlerini başlatmış olan ünlü isim, yakın bir zamanda tadilatlara da start vermiş olacak.

2015 senesi içerisinde Beyazıt Öztürk’ün abisi Korkut Öztürk’le beraber Karaköy’de yer alan bir tane binayı 5 milyon dolar tutarındaki bir ücretle almış olduğu söylenmişti. Kemeraltı içerisinde yer alan eski bina yıkılıp sonrasında da otele döndürülmüştü.