Denizli ilinin Merkezefendi ilçesi içerisinde bir servis minibüsüyle otomobilin çarpışması sonrasında 4 kişi yaralanmış oldu.

Elde edilmiş olan bilgiye bakılır ise, Recep Beşparmakkaya idaresinde yer alan 20 APC 47 plakasına sahip bir otomobil, Yenişehir Mahallesinde yer alan 318 Sokak içerisinde, Alaaddin Tavşancı (57) yönetiminde bulunan bir tane lojistik şirketinin işçilerini taşıdığı bilgisi verilen 20 EC 286 plakasına sahip bir servis minibüsüyle çarpışmış oldu.

Kaza esnasında, şoförlerden Beşparmakkaya ile birlikte Tavşancı’nın yanı sıra minibüs içerisinde yer alan Ali Yığın (32) ile birlikte Mehmet Yeşil (29) de yaralanmış oldu. Yaralı vatandaşlar, sağlık ekipleri tarafından gerçekleştirilen ilk müdahalenin hemen sonrasında Servergazi Devlet Hastanesine götürülerek burada tedavi altına alınmış oldu.

Minibüs içerisinde yer alan ve hiç bir şekilde yara almadan kurtulmuş olan Yüksel Yeşil (58), olay yerinde yer alan gazetecilere gerçekleştirdiği açıklama içerisinde; ”Bunlara da şükretmekteyim. Allah korusunki tamamımız ölebilirdik. Kavşaktan geçtiğimiz esnada otomobille çarpışmış olduğumuzu anımsıyorum. Daha sonrasında ise minibüsümüz hızlı bir şekilde devrildi. Fazlasıyla korktum. Yaralı olanların ise sağlık durumları çok iyi. Kazanın hemen sonrasında solda yer alan kapıdan dışarıya çıktım. Burnum dahi kanamadan bu kazayı atlatmış oldum.” ifadelerine yer verdi.

Kazadan dolayı sokakta yer alan trafik akışı bir müddet trafiğe kapatılmış oldu.