Herkes tarafından sevilmekte olan oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, eşi Başak Dizer ile beraber tatile çıkmış bir durumda. Deniz tutkusu ile bilinen Tatlıtuğ, 700.000 türk Lirası tutarındaki bir teknesi ve 300.000 Türk Lirası tutarındaki zodyaklı botu ile birlikte Marmaris ilçesinde objektiflere yakalanmış oldu.

Takvim içerisinde yer almış olan habere bakılır ise; 3 gün süresince denize 0 ormanlık alan içinde tatil gerçekleştiren ikili, daha sonrasında ise 110.000 Euro tutarındaki (yaklaşık olarak 700.000 Türk Lirası) lüks teknelerine geçiş gerçekleştirdi. Ünlü durumdaki çift, bir müddet boyunca lüks teknenin arka bölümünde oturarak sohbet etmeyi sürdürdü.

Tatlıtuğ daha sonrasında da tekneden inerek bota geçti. Yakışıklı durumda bulunan oyuncu 300.000 Türk Lirası tutarındaki zodyak boy ile denize açıldığı esnada stil danışmanı olan eşi ise tekne üzerinde kaldı.

En büyük hobilerinin ilk sırasında balık tutmak geldiği açıklanan ünlü durumdaki oyuncunun bu tutkusuyla alakalı olarak almış olduğu lüks bot üzerindeki olta takımı ise gözlerden hiç bir şekilde kaçmadı. Başarılı durumda bulunan oyuncu, yola çıkmadan öncesinde de zodyak botun bütün kontrollerini gerçekleştirmeyi hiç bir şekilde ihmal etmedi. Tatlıtuğ, botu ile birlikte ön taraftan giden lüks teknesini takip etmiş oldu.