”Tatlı Küçük Yalancılar” ile birlikte ”Muhteşem Yüzyıl” ve de ”Poyraz Karayel” isimli çok büyük projeler sayesinde ismini duyurmuş olan güzel durumda bulunan oyunculardan Beste Kökdemir, Instagram hesabı üzerinden paylaşmış olduğu tatil pozları sayesinde takipçilerini adeta büyülemiş oluyor.

Kusursuz bir durumda bulunan fiziği ve tamamen düzgün haldeki yüz hatları ile çok büyük bir beğeni toplamış olan Kökdemir’in paylaşmış olduğu fotoğraflarına, beğeni ile birlikte yorum yağmış oluyor. Bir dönemlerde Metin Hara’yla yaşamış olduğu aşktan dolayı da gündeme gelmiş olan Kökdemir’in en son paylaşmış olduğu siyah mayo giymiş olduğu pozu, kısa zaman içinde binlerce sayıda bir beğeni almış oldu.

Takipçileri ise 25 yaşında bulunan başarılı oyuncuyla alakalı olarak ”Eşi benzeri olmayan bir güzelliğe sahip durumdasın” şeklinde yorumlar yazdı.

Beste Kökdemir, 1993 senesinin 26 ağustos ayı içerisinde Sinop ilinde dünyaya gelerek büyüdü. İstanbul iline gitme konusunda hayaller kurmaya başlayan Beste Kökdemir, yazmış olduğu tercihleri üzerinde sürekli İstanbul ilini yazdı ve Haliç Üniversitesinde yer alan Moda Tasarımı bölümünü kazandıktan hemen sonra İstanbul iline gelmiş oldu.

Ayça Eren’e ait olan fotoğraflarını çekerek internet üzerinde türlü sitelere koymasıyla birlikte çeşitli teklifleri de almaya başlamış oldu. Dans konusun kabiliyetli bulunduğunu ifade eden Beste Kökdemir, kendisine fazlasıyla çok güvenmekte olduğunu ve hayalinin ise gelecek dönemlerde Oscar ödülünü alabilmek olduğunu açık bir şekilde ifade ediyor.