Bir dönem Hülya Avşar ile evli bulunan ve sonrasında boşanan Kaya Çilingiroğlu, oğlunun eline silah vererek çekmiş olduğu bir fotoğrafı paylaştığından dolayı sosyal medya üzerinde adeta linç edilmiş oldu.

Geçmiş olduğumuz ay içerisinde moda danışmanlığı yapan sevgilisi Seda Sevin’den ayrılma kararı alarak ayrılan Kaya Çilingiroğlu, sosyal medya paylaşımı ile birlikte tekrardan gündeme gelmiş oldu. Çocuklarına karşı olan düşkünlüğü paylaşımlarına da yansımış olan Çilingiroğlu’nun son yapmış olduğu paylaşımı da takipçilerinin hiç bir şekilde hoşuna gitmiş değil.

Feraye Tanyolaç’tan 1 tane erkek çocuğu dünyaya gelmiş olan Kaya Çilingiroğlu, sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu bir paylaşımdan dolayı adeta linç edilmiş bir durumda.

Oğlu olan Hüseyin Kaya Çilingiroğlu’nun yanı sıra kızı olan Zehra Çilingiroğlu’yla da sık bir şekilde zaman geçirmeye çalışmakta olan Kaya Çilingiroğlu, son yapmış olduğu paylaşım esnasında oğlunun eline silah vererek çekmiş olduğu bir tane fotoğrafını açık bir şekilde paylaştı. Fotoğrafı görmüş olan takipçileri Çilingiroğlu’nun paylaşımının hemen altına; ”Sen nasıl bir babasın” şeklinde pek çok yorum yazıldı.

Instagram hesabı üzerinden oğlunun fotoğrafını paylaşarak link mağduru olan Kaya Çilingiroğlu, kısa zaman içerisinde gelmiş olan yoğun tepkilerin sonrasında paylaşımını kaldırmak mecburiyetinde kalmış oldu.