Geçmiş olduğumuz aylar içerisinde doğum gerçekleştiren Fahriye Evcen, tatilden dönerken havalimanı içerisinde objektiflere yakalandı. Fahriye Evcen, fazla kiloları ile birlikte dikkat çekmiş oldu.

Geçmiş olduğumuz Nisan ayı içerisinde Karan isimli bebeklerini kucaklarına almış olan Fahriye Evcen ile Burak Özçivit çifti havalimanında oldukları esnada objektiflere yakalandı. Evcen’in kilo almış hali de sevenlerinin gözlerinden hiç bir şekilde kaçmadı.

Fahriye Evcen’e ait olan kilolu fotoğraflar sosyal medya platformlarına adeta bir bomba gibi düşmüş durumdayken takipçileri ise konu ile alakalı olarak çok fazla sayıda yorum gerçekleştirdi. Takipçilerinden bazıları Evcen’in kilo almış halini eleştirmekteyken takipçilerinin bazıları da Evcen’in bu kilolu fotoğrafını çok fazla beğenmiş oldu. Konu ile alakalı olarak bir yorum yapmış olan Evcen’in takipçilerinden birisi; ”Annelik sana fazlasıyla yakışmış kilolarını da kafana hiç bir şekilde takma.” şeklindeki ifadelerine yer verdi. Farklı bir tane takipçisi de; ”İlk kez almış olduğu kiloları verememiş bir tane ünlü görmekteyim.” şeklinde bir yorum gerçekleştirdi.

2017 senesi içerisinde dünyaevine girmiş olan Fahriye Evcen ile Burak Özçivit çifti geçmiş olduğumuz Nisan ayı içerisinde de oğulları Karan’ı kucaklarına aldı. Karan’ın ismi ise kahraman ile birlikte çok yürekli ve aynı zamanda karanlık anlamını taşıyor.