Denizli ilinin Pamukkale ilçesi içerisinde boşanma aşamasında yer aldığı eşini konuşma vaadi ile yanına çağırmış olan şahıs, sokağın ortasındayken karısını vücudunun farklı bölgelerinden yaralayıp boğazını kesmiş oldu. Boğazı kesilmiş olan kadın ihbarda bulunulmasının hemen sonrasında olayın gerçekleşmiş olduğu yere intikal eden sağlık ekiplerinin tarafından hastaneye götürülüp tedavi altına alınmış oldu. Saldırgan durunda bulunan kocanın ise polisler tarafından gözaltına alınmış olduğu ifade edildi.

Söz konusu bu olay İncilipınar Mahallesinde yer alan 1203 sokak içerisinde gerçekleşti. Elde edilmiş olan bilgilere bakılır ise, H. K. (23) ile birlikte eşi U. K. bir zamandan beri anlaşmazlık yaşamaktaydı. H. K. boşanma aşamasında bulunduğu eşinin konuşma amacıyla yanına etmiş olduğu esnada ani bir şekilde alevlenmiş tartışmadan sonra, kocasının tarafından karın boşluğu kısmı ile birlikte göğüs kısmı ve boğaz kısmına bıçak darbesi alıp ağır bir şekilde yaralanmış oldu. Bağrışmalar üzerine ise mahalle sakinleri ise hızlı bir şekilde sağlık ekiplerine ihbarda bulundu. Olayın yaşanmış olduğu yere gelen ekipler tarafından Pamukkale Üniversitesi’nin hastanesine götürülen H. K.’nin acile kaldırıldığı esnada kalbi durdu. 2 tane çocuk annesi olduğu açıklanan H. K.’nin görevli doktorların yapmış olduğu müdahale ile birlikte kalbi yeniden atmaya başlamış oldu. Ağır bir şekilde yaralanmış olan kadının sağlık durumunun kritik durumda bulunduğu ve hastane içerisinde yaşam mücadelesi vermiş olduğu bilgisine ulaşıldı.

Dehşet saçmış olan koca U. K. ise kısa zaman içerisinde polisler tarafından gözaltına alınmış oldu. Polisler söz konusu bu olayla alakalı olarak tahkikat başlatmış oldu.