Geçmiş olduğumuz günler içerisinde vermiş olduğu röportaj esnasında arabanın içinde sarmaş dolaş bir şekilde uyuduğu esnada objektiflere yakalandığı ünlü şeflerden Hazer Amani’yle bir aşk yaşamaya başladığını açıkça kabul etmiş olan başarılı şarkıcılardan Sıla Gençoğlu, sevgilisi ile beraber Bodrum ilçesinde tatiline devam ediyor. Bodrum Bitez ilçesinde ormanın içinde bir tane ev kiralamış olan Sıla, dostlarına özel olarak bir parti gerçekleştirdi. Fakat ünlü şarkıcı eğlencenin dozunu kaçırdığı için gecenin bir yarısı evine jandarma ekipleri geldi.

Sabah tarafından yapılmış olan habere bakılır ise; Sevgilisi olan Sıla’nın yanına tatil amaçlı gitmiş durumdaki Hazer Amani, basın mensuplarını gördüğünde çok fazla panik olmaya başladı ve çift gün boyunca evden dışarıya hiç bir şekilde adım atmadı. İkili akşam saatleri itibariyle de ise yakın dostlarını bu eve çağırarak bir parti vermiş oldu. 6 tane arkadaşı ile birlikte havuz başında doyasıya bir şekilde eğlenmiş olan ve bu esnada müziğin sesini de sonuna kadar açmış durumdaki Sıla Gençoğlu, komşularını bu hareketinden dolayı rahatsız etmiş oldu. Komşuların yüksek sesten dolayı rahatsız olmasına hiç bir şekilde aldırış etmemiş olan başarılı şarkıcı, partisini sürdürdü.

Fakat komşuların şikayette bulunmasının ardından lüks durumdaki villaya gecenin bir yarısında jandarma ekipleri gelmiş oldu. Ekipler, ünlü durumdaki popçuyla beraber arkadaşlarının da ifadelerini almış oldu.