Oyunculardan biri olan Ahmet Kural ile ilişki yaşadığı esnada şiddet görmekte olduğunu ifade ederek şikayetçi olan ve sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşımlar haricinde bir müddettir açıklama yapmamakta bulunan şarkıcılardan Sıla Gençoğlu en sonunda sessizliğini bozmuş oldu. Sıla, bir kaç ay öncesinde araba içerisinde sarmaş dolaş bir şekilde objektiflere yakalanmış olduğu ünlü şeflerden Hazer Amani ile beraber olduklarını da ilk defa açıklamış oldu.

Yeni çıkartmış olduğu şarkısı Karanfil’le hayranlarıyla buluşmuş olan Sıla Gençoğlu, stüdyosunun kapılarını Ömür Sabuncuoğlu’na sonuna kadar açmış oldu. Özel yaşamıyla alakalı çok samimi açıklamalar gerçekleştiren Sıla, beraber olduğu kişiyle ilgili olarakta ilk defa konuşma gerçekleştirdi. Sıla kendisine sorulmuş olan ”Kalbiniz dolu mu?” şeklindeki soruya cevap olarak ”Benim kalbim sürekli olarak dolu” şeklinde bir yanıt verdi.

Hazer Amani’yle arasındaki ilişkisini ilk defa kesin bir biçimde açıklamış olan başarılı sanatçılardan Sıla sonrasında ise; ”Keyfim fazlası ile yerine gelmiş bir duruma. Kendimi hiç bir şekilde bu denli dinç hissetmemekteydim. Çok harika bir şey yaşamaktayım” ifadelerine yer verdi.

Sıla ile birlikte Hazer Amani bir tane arabanın arka koltuk kısmında sarmaş dolaş bir şekilde uyudukları esnada objektiflere yakalanmışlardı. Amani, söz konusu bu görüntülerden sonra ortaya çıkan aşkla alakalı iddiaları da kesin bir dille yalanlamıştı.