Ünlü durumdaki modellerden biri olan Kylie Jenner, 16 Ağustos tarihi içerisinde 22. yaşına girmiş oldu. Günlerden beri kutlama yapmaya devam eden Jenner için en fazla değere sahip hediye de bir zamandır aşk yaşamaya devam ettiği rapçi sevgilisi Travis Scott’tan gelmiş oldu. Scott, tam olarak 1 hafta öncesinde evini kırmızı güller ile kaplamış olduğu sevgilisine şimdi ise tam tamına 2,8 milyon Türk Lirası değerine sahip bir kolye almış oldu.

Scott, dudak ürünleriyle birlikte çok kısa bir zaman içerisinde servetine yeni bir servet daha katmış olan sevgilisine dudak biçimine sahip çok kalın bir kolyeyi hediye olarak verdi. 28 yaşında bulunan rapçinin söz konusu bu kolyeyi ise New York’ta merkezi bulunan mücevher firmalarından biri olan Eliantte’ye özel sipariş vererek yaptırmış olduğu ortaya çıkmış oldu. Pembe renk ile birlikte beyaz renkli elmastan oluştuğu açıklanan bu gerdanlığın fiyatı da 500.000 dolar tutarında yani türk lirası cinsinden bakacak olursak yaklaşık bir şekilde 2.8 milyon Türk Lirası tutarında.

Travis Scott, tam olarak beş gün öncesinde yeni yaşına girmiş olan sevgilisinin evinde yer alan bir katıda kırmızı renkli güller ile donatmıştı. Rapçinin yapmış olduğu bu jesti de sosyal medya üzerinde çok büyük bir beğeni toplamayı başarmıştı.