Ülkemizin koylarını gezmeye devam eden 40 yaşında bulunan ünlü yıldızlardan Kelly Brook, sevgilisine ait olan çıplak fotoğrafını çekerek Instagram platformu üzerinden paylaştı.

Tatil yapabilmek maksadıyla Muğla ilinin Bodrum ilçesini tercih ettiği bilgisine ulaşılan 40 yaşında bulunan İngiliz oyuncu, model ve aynı zamanda sunuculukta yapan Kelly Brook, mavi ile birlikte yeşilin buluşmuş olduğu koyları dolaştı. Bodrum Limanı üzerinden ahşap tekneyle tura çıkmış olan Kelly Brook, Orak Adası ile birlikte yakın çevresinin yanı sıra Karaada bölgesinde yer alan koylara da gitti.

Instagram hesabı üzerinden de Türkiye tatili ile alakalı bol bir miktarda paylaşım gerçekleştiren güzel durumdaki yıldız, kendisinden 6 yaş küçük olduğu bilinen sevgilisi Jeremy Parisi’nin çıplak bir şekilde olduğu esnada fotoğrafını çekerek Instagram üzerinde paylaşmayı da hiç bir şekilde ihmal etmedi.

Tur amacıyla yörede yapılmış olan guleti tercih ettiği görülen Brook, akşam saatlerine doğru ise limana geri döndü..
Erkek arkadaşı olan Jeremy Parisi’nin eşlik etmekte bulunduğu Brook’u, tur acentesinde yer alan görevliler karşılamış oldu.

Beraberinde yer alanlarla İskele Meydanı’nda doğru yürümekte bulunan Kelly Brook, Bodrum Belediye Meydanı üzerinden taksiye bindi ve konaklamakta olduğu otele geri döndü.