Ünlü şarkıcılardan biri olan Serdar Ortaç, geçtiğimiz akşam Harbiye içerisinde bir konser vermiş oldu. Konser alanının hayranları tarafından doldurulmuş olduğu Serdar Ortaç, 5 senelik evliliğinin bitmesi ile alakalı olarak herkesi çok fazla şaşırtmış bir açıklama gerçekleştirdi.

Serdar Ortaç’ı dinlemek amacıyla gitmiş olan şarkıcı Arto Dalga’nın çekmiş bulunduğu video üzerinde hemen yan tarafında dansçı bir kız yer alan Serdar Ortaç; ”Birazda olsa geç oldu ancak anladım ki ne var ise bizde var” ifadelerine yer verdi. Ortaç, başlamış olduğu sözlerine ise boşanmış olduğu eski eşi Chloe Loughnan’a çok özel bir gönderme yapıp şu şekilde devam etmiş oldu; ”Geç oldu ancak siz çok daha haklısınız. Annemde bunu söylemişti, başımın etini yemekteydi. Seni dinlememiş olan o kulaklarıma..”

Ortaç söz konusu bu ifadelerinin hemen sonrasında ”Benim Gibi Olmayacak” isimli şarkıyı söyledi. Ortaç’ın yapmış olduğu açıklamasının hemen sonrasında bu şarkıyı söylemiş olması da akıllara geçtiğimiz akşam gerçekleştirdiği açıklamayı getirmiş oldu. Ortaç, muhabirler tarafından sorulmuş olan ”Chloe sizle aynı sektör içerisinde farklı bir kişiyle aşk yaşar ise tepkiniz nasıl olurdu?” şeklindeki soruya ”Daha yeni bir yaşama başlama konusunda isteği olabilir. Dünya üzerinde tek bir boşanmış çift ise biz değiliz” şeklinde bir yanıt vermişti.