2014 yılı içerisinde dünya evine girmiş olan Serdar Ortaç ile Chloe Loughnan yarın anlaşmalı bir şekilde boşanmış olacak. Yapılan haberlerle alakalı olarak konuşma gerçekleştiren Ortaç, iddiaları hiç bir şekilde yalanlamadı ve ”Yani şimdi bu konuda ben ne desem” ifadelerini kullanmakla yetindi.

2014 senesi içerisinde çok harika bir düğünle evlenmiş olan Serdar Ortaç ile eşi Chloe Loughnan çifti yarın boşanacaklar. Konuyla alakalı olarak konuşma gerçekleştiren Ortaç’ta iddiaları hiç bir şekilde yalanlamadı ve konuyu geçiştirmek için çalıştı.

Bir zamandır haklarında boşanmayla alakalı haberler çıkmakta olan ve bir ara da avukatına boşanma konusunda talimat vermiş olan Serdar Ortaç’ın evliliğiyle alakalı olarak bomba bir iddia daha ortaya atılmış bir durumda. Kanal D ekranları üzerinde yayınlanmakta olan 2. Sayfa isimli programı tarafından yapılan habere bakılırsa, çift yarın anlaşmalı bir şekilde boşanacak.

Müge Dağıstanlı tarafından canlı yayın esnasında aranmış olan Serdar Ortaç, söz konusu bu iddiaları yalanlamanın yerine uçakta seyahatte olduğunu ifade ederek ”Yani bu konuyla ilgili ben şimdi ne desem ki” ifadelerine yer vermekle yetindi. Loughnan da sunucuların atmış olduğu mesajı gördü fakat herhangi bir şekilde yanıt vermedi.