Beren Saat ile boşanacak olduğu iddiaları bir türlü gündemden düşmeyen Kenan Doğulu’nun, konser vermiş olduğu esnada boşanmayla alakalı iddiaları yalanlar gibi, sahne üzerinde elleri ile kalp işareti yaparak eşine özel olarak yazmış olduğu şarkıyı okumuş olması çok fazla dikkat çekmiş oldu.

2014 senesi içerisinde çok romantik bir düğün ile dünya evine girmiş olan Beren Saat ile Kenan Doğulu çiftinin boşanacak oldukları iddiası gündemden bir türlü düşmüyorken, Doğulu’dan tekrar herkesin kafasını çok fazla karıştırabilecek bir hamle gelmiş oldu. Kenan Doğulu, Saat’in annesi ile birlikte anneannesine de bir kalp işareti yapmış oldu.

Uzun bir zamandan beri ayrı takılmaya devam eden çiftten Kenan Doğulu, geçmiş olduğumuz akşam üzeri Ayvalık Amfitiyatro içerisinde sahnedeydi. Kenan Doğulu’nun bu güne kadar gerçekleştirmiş olduğu hiçbir tane konserini kaçırmamakta olan Beren Saat söz konusu bu konsere katılım gerçekleştirmezken, Saat’in annesi olan Ayla Saat ile birlikte anneannesi Habibe Dikmen ise konser esnasında damatlarını en ön taraftan izlemiş oldular.

Kenan Doğulu sahnedeyken her iki tanesine de kalp işareti yapıp Beren Saat’e özel olarak yazmış olduğu ”Yosun” isimli şarkısını söylemiş olması da çok fazla dikkat çekmiş oldu. Ayla Saat ile birlikte annesi konserden hemen sonra kulise geçerek damatlarını kurlamış oldular. Yaklaşık olarak otuz dakika kadar da etmiş oldular.