Adriana Lima’dan ayrılmış olan Metin Hara’yla aşk yaşamaya başladığı iddiaları ortaya çıkan şarkıcılardan Simge Sağın, sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu ”Ben aynı ben olmayı sürdüreceğim ancak bir fark ile” şeklindeki paylaşımla dikkat çekmiş oldu.

Güzel modellerden biri olan Adriana Lima’dan ayrılmasıyla gündeme gelen Metin Hara’nın, şarkıcılardan Simge Sağın ile aşk yaşamakta olduğu ileri sürüldü. İddiaların çıkmasının üstüne açıklama yapmamış olan Simge Sağın’dan herkesin kafasını karıştırmış olan bir paylaşım gelmiş oldu.

Simge Sağın, Instagram hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşım esnasında; ”Düşünmekteyim şurda oturmuş iyiliğimi ve karşılığında yaşamış olduklarımı… Ben tamamen mükemmel olmayı sürdürürken siz yaşamımda kalmamış olacaksınız… Ben aslında aynı ben olmayı sürdüreceğim. Ancak bir fark ile… Oh yazdım ve tamamen rahatladı! Kim üstüne alınır ise alınsın buyrun burda yakın… Artık hiç bir şekilde umrumda değil” şeklinde bir not yazdı.

Dünya çapında ünlü mankenlerden biri olan Adriana Lima’yla uzun bir zaman beraber olan yazarlardan Metin Hara, geçmiş olduğumuz aylar içerisinde ilişkisini sona erdirdi. Adriana Lima, Hara’dan ayrılmasının hemen sonrasında Türk iş adamlarından biri olan Metin Uyar’la aşk yaşamaya başlamış oldu.