Başarılı şarkıcılardan biri olan Deniz Seki, aşk yaşamakta olduğu konusunda iddialar ortaya atılan iş adamıyla objektiflere yakalandı. Seki’nin, bir tekne üzerinde sarılıp öpmüş olduğu kişinin iş adamlarından İrfan Özçelik olduğu açık bir şekilde ortaya çıkmış oldu.

Yaşamış olduğu çok zor günlerden sonrasında kendisini müziğe adamış olan Deniz Seki, kalbini de tekrardan aşka açmış bir durumda. Özel yaşamı içerisinde bir türlü mutluluğu yakalamayı başaramayan Deniz Seki en sonunda mutluluğu bulmuş oldu. Bodrum ilçesinde tatil yapmaya devam eden şarkıcı tekne üzerinde bir kişi ile çok samimi bir şekilde objektiflere yakalanmış oldu.

İkilinin, geçmiş olduğumuz Mayıs ayı içerisinde Göcek içerisinde fazlasıyla romantik bir tekne tatili yapmış oldukları konuşulmuş fakat ünlü durumda bulunan şarkıcı, Özçelik ile bir ilişki yaşamakta olduğu şeklinde ortaya çıkan iddiaları da kesin bir dille yalanlamıştı.

Günaydın tarafından yapılmış olan habere bakılır ise, Deniz Seki’nin bir tekne üzerinde sarılıp öpmüş olduğu kişinin iş adamlarından İrfan Özçelik olduğu açık bir şekilde ortaya çıkmış oldu. İkilinin yaz başladığından beri beraber oldukları bilgisine de ulaşılmış oldu.