Yaz tatilinde Bodrum’da tatil yapmaya başlayan güzel oyunculardan İrem Sak, havuzun başında bikinili bir şekilde görüntülendiğinden dolayı panikleyerek kabine saklanmış oldu.

Yazın gelmiş olması ile beraber güney sahillerine akın etmeye başlayan ünlüler arasına güzel oyunculardan biri olan İrem Sak da dahil olmuş bir durumda. Sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşımlar ile birlikte isminden çok sık bir şekilde söz ettirmiş olan Sak, havuzun başında siyah renkli bikinisi ile gazetecilerin objektifine yakalanmış oldu.

Arkadaşları ile çıkmış olduğu Bodrum tatilini sürdüren İrem Sak, geçmiş olduğumuz gün Gümbet’te yer alan otelin havuz başında güneşin tadını doyasıya bir şekilde devam ettirdi.

Hürriyet tarafından yapılmış olan özel habere bakılır ise, görüntülenmiş olduğundan habersiz bir şekilde güneşlenmeye devam ettiği esnada habercileri fark etmiş olan oyuncu, telaşlı bir şekilde yerinden kalkarak kabine girdi ve uzun bir zaman boyunca da orda kaldı.

Fiziği ile birlikte güzelliğinden dolayı binlerce sayıda iltifat almış olan başarılı oyuncunun panikli durumları, bikinili bir şekilde görüntülenmeyi istememekte şeklindeki yorumlarına da neden oldu.