Son günler içerisinde gündeme gelmeye başlayan Kaz Dağları üzerinde Tarkan ile birlikte Gökhan Özoğuz’un bölge içerisinde arsa satın almış oldukları ve villalarının yer aldığı ileri sürüldü. Özoğuz, sosyal medya hesabı üzerinden bir paylaşım yapıp villa ile alakalı iddiaları da kesin bir dille yalanladı.

Athena Grubu’nun solisti olarak tanınan Gökhan Özoğuz’un kardeşi Hakan’la beraber Kaz Dağları’nın eteklerinde yer alan Bayramiç’te 800 dönümlük bir arazi satın almış olduğuna yönelik iddialara yanıt vermiş oldu. Twitter hesabı üzerinden özel bir paylaşım gerçekleştiren Özoğuz, ”Aaa benim Kaz Dağları içerisinde bir Villam mı varmış ah bee keşke böyle bir şeyi ben de bilseydim. Yalan fazlasıyla kötü olan bir şey! Yalan ve iftira çok daha sert bir şeydir! İnsan hakkını yiyor olmak o inançlı olanlarınızın bilmekte olduğu gibi en sert olanı! Ülkenin doğasına sahip çıkmakta olanlara bir anda villa yalanları ile gündem? Ayıp çok ayıp.” ifadelerine yer verdi.

Gökhan Özoğuz, Kaz Dağları’nın etrafına gerçekleştirilecek olan altın madeni projesiyle alakalı şu sözlerini kullanarak sitem etmiş idi; ”Sizlere de yazıklar olsun! Konuyla ilgili açıklama komple projenin devamlılığına hizmet edebilmesi amacıyla yapılmıştır! Kesilmiş olan ağaçların miktarı, siyanürün kullanılmamış olduğu ve yeniden ağaçlandırma hususundaki bilgisizlik (şeker ile bir çocuk kandırmak). Vatan ile birlikte millet sevdasından söz edenler, sizler neredesiniz?”