”Mekanın Sahibi” isimli şarkısı ile birlikte günlerden beri isminden söz ettirmeyi başaran rapçilerden Norm Ender, son günler içerisinde çoğalan orman yangınları ile alakalı örnek olabilecek çok özel bir kampanya başlatmış durumda. Norm Ender, sosyal medya hesabı üzerinden paylaşmış olduğu bir tane video sayesinde fidan dikme kampanyası başlatıp ünlü isimlere meydan okumaya başladı.

Doğa bizlere muhtaç değil bizler doğaya muhtacız şeklindeki parola ile bir fidan meydan okuma başlatmış olan Ender, bu etkileşimi esnasında Reynmen’e meydan okuyup çok daha büyük kitlelere hitap edebilmeyi de hiç bir şekilde unutmadı. Tema Vakfı’na tam tamına 500 tane fidan bağışlamış olan Norm Ender, son günlerdeki en fazla konuşulan isimlerden biri olan Reynmen’e de meydan okumuş oldu.

Reynmen de Tema Vakfı’na tam tamına 501 tane fidan bağışı yaptıktan sonra Hadise’ye meydan okumayı ihmal etmedi. Hadise de Instagram platformu üzerinden paylaşmış olduğu video içerisinde 1.000 tane fidan bağışlamış olduğunu açıklayıp ünlü oyunculardan biri olan Özge Özpirinçci’ye meydan okumuş bulundu.

1000 tane fidan bağışında bulunan Özpirinçci ise Buğra Gülsoy ile birlikte Aslı Enver’e meydan okumuş bulundu. Bağış gerçekleştiren Enver de sevgilisi olan Murat Boz’a, Murat Boz’da İbrahim Büyükak’a meydan okumuş bulundu. Kısa zaman içerisinde büyük bir akım haline gelmiş olan meydan okuma esnasında binlerce sayıda fidan bağışı yapılmış oldu.