Bir dönemlere damga vurmayı başaran moda programları sayesinde tanınmış olan Neslihan Doğrusöz, 2019 senesinin ilk günlerinde cinsel tercihini değiştirmiş olduğu konusunda bir açıklama yaptı. Herhangi bir şekilde ameliyat gerçekleştirmediğini ifade eden Doğrusöz, geçmiş olduğumuz günlerde ise sakal eklettirmişti. Doğrusöz, en son imajını ise Instagram hesabı üzerinden takipçileri ile paylaşmış oldu.

Giyimle alakalı tarzını komple değiştirmiş olan, vücudunun bir bölümünü de dövmeyle kaplatmış olan Doğrusöz, geçmiş olduğumuz aylarda ise yüz kısmını bıyıkla birlikte sakal ilave ettirdi. Doğrusöz’ün sakallı bir durumu da ilk önce geçtiğimiz gün uzun bir zamandan beri aşk yaşamakta olduğu milli sporculardan Büşra Eyen’la Nişantaşı’nda gezdiği esnada objektiflere yakalanmıştı.

Doğrusöz, geçmiş olduğumuz Mart ayı içerisinde YouTube kanalının üstünde program yapmaya devam eden Sinan Çiçek’e çok samimi açıklamalar gerçekleştirmiş ve ismini değiştirmeyecek olduğunu ifade etmişti. Bu söz konusu kararından vazgeçmiş olan Doğrusöz, Instagram hesabı üzerinden yeni sakallı vaziyetinin fotoğrafını paylaşmış durumdayken ismini de ”Doruk” şeklinde değiştirmiş olduğunu duyurmuş oldu.

Hayranlarının bürünmüş olduğu yeni imajını fazlasıyla beğenmiş olduklarını ifade eden Doğrusöz’e bir başka destek ise şarkıcılardan biri olan Merve Özbey’den gelmiş oldu. Özbey, Doğrusöz tarafından paylaşılmış olan fotoğrafının alt kısmına şükür ile birlikte kırmızı balon emojisi kullanarak bir yorum yaptı.