Ünlü durumdaki popçulardan biri olan Mustafa Sandal, geçmiş olduğumuz gün 12 senelik bir aradan sonra Harbiye Açıkhava içerisinde konser vermiş oldu. 2001 ila 2002 senelerinde Mustafa Sandal’la aşk yaşamış olan Tuba Ünsal da seyircilerin arasında bulunuyordu. Eski sevgilisine sahne üzerinden seslenmiş olan Sandal sonrasında ise; ”Harika bir ilişki yaşadık” ifadelerine yer verdi.

Hayranları içinse; ”Kendinizi sadece bana bırakmalısınız, bu gece bizleri buluşturacak ortak bir noktamız; aşk. Şarkılarımın tamamı büyük bir aşk ile yazıldı” ifadeleriyle seslenmiş olan Mustafa Sandal, konser alanındaki hayranlarına da unutulması zor bir gece yaşatmış oldu. İki Tas Çorba isimli şarkıyı söylediği esnada sahneye de 1 tas çorba servis edilmiş oldu. Mustafa Sandal sonrasında ise; ”Seneler boyunca bu anın hayalini kuruyordum” ifadelerine yer vererek teşekkür etti.

Binlerce sayıdaki izleyicinin arasından eski sevgilisi olan Tuba Ünsal’ı görmeyi başaran Mustafa Sandal; ”Giriş ile birlikte gelişme ve de sonuç olarak harika bir ilişki yaşamıştık. Hatta o dönemler içerisinde yazmış olduğum, ”Tek Geçerim” ismine sahip şarkım giriş, ”Pazara Kadar” ismine sahip şarkım gelişme ve ”Kopmam Lazım” isimli şarkımda ikimiz için de harika bir gol oldu” ifadelerine yer verdi.

Bir tane seyirci tarafından söylenen ”Aman bunları Emina duymasın” şeklindeki ifadeleri de duyan Mustafa Sandal ”Bundan böyle o iş bitti, yapabilecek bir şey yok” şeklinde bir karşılık verdi. Mustafa Sandal, geçmiş olduğumuz yıl içerisinde 2 tane çocuğunun annesi olan Emina Jahovic’ten tek bir celse ile boşanmış idi.