Dizi seti içerisinde tanışıp aşk yaşamaya başlamış olan ve herkes tarafından da örnek bir çift olarak gösterilmekte olan Kubilay Aka ile Miray Daner geçmiş olduğumuz günlerde ilişkilerini sonlandırma konusunda bir karar almıştı. Ayrılığın hemen sonraki günü içerisindeyse Kubilay Aka’nın oyunculardan biri olan Hilal Altınbilek’le beraber olduğu ileri sürüldü. Geçmiş olduğumuz gün bir tane alışveriş merkezi içerisinde objektiflere yakalanan Hilal Altınbilek, kendine Miray Daner’i sormuş olan muhabire çok sert bir çıkış yaptı.

Hilal Altınbilek, geçmiş olduğumuz gün gitmiş olduğu alışveriş merkezi içerisinde Uçankuş’un muhabirleri ile sohbet etmeye başladı. Keyfi bayağı bir yerinde gibi görülmekte olan Altınbilek, Miray Daner ismini duyduğunda aniden öfkelendi ve dikkatleri çeken bir tepki vermiş oldu.

Kubilay Aka’yla alakalı çıkmış olan aşk iddialarıyla alakalı; ”Konuyla ilgili o denli fazla yorumlar yapıldı ki bana bu konuyla alakalı herhangi bir şey kalmadı” ifadelerine yer vererek Hilal Altınbilek, muhabir tarafından sorulan ”Kubilay Bey, Miray Hanım’la beraber olduğu dönemdemi mi başladı ilişkiniz?” şeklindeki soruya kızarak; ”Sen bu şekilde sorular sormayı sürdürecek misin? Yok o tarzda bir şey…” şeklindeki sözleri ile dikkatleri çeken bir tepki vermiş oldu.