Tatiline hiç bir şekilde ara vermeden devam eden başarılı ve güzel oyunculardan biri olan Merve Boluğur, sosyal medya hesabı üzerinden ”Hayata karşı duruşum” şeklinde bir not yazmış olduğu, fazlasıyla cesur göğüs dekoltesine sahip bikinisiyle vermiş olduğu pozunu açık bir şekilde paylaştı.

Uzun bir zamandan beri ekranlarda yer almayan fakat sosyal medya hesaplarını da aktif bir şekilde kullanmaya devam ederek her bir anını takipçileri ile paylaşmaya devam eden oyunculardan Merve Boluğur, cesur durumdaki paylaşımlarını sürdürüyor. Söz konusu oyuncu en son derin göğüs dekoltesine sahip bir pozunu paylaşmış oldu.

Şimdiki dönemlerde zamanının çok büyük bir bölümünü tatilde geçirmeye devam eden Merve Boluğur, tekne içerisinde siyah göğüs dekoltesine sahip bikinisi ile bir poz verdi. Fotoğrafların alt kısmına yazmış olduğu çok ilginç açıklamalar ile dikkatleri çekmeyi başaran Boluğur, bikinili bir durumdaki fotoğrafını da ”Hayata karşı duruşum” ifadelerine yer vererek paylaşmış oldu.

Boluğur sonrasında ise akşam yemeği amacıyla gitmiş olduğu mekanda poz vermiş olduğu fotoğrafını ”Alırım bir dal dudaklarından” şeklindeki bir not ile paylaşmış oldu. Boluğur’u en son yapmış olduğu paylaşımlarından ötürü eleştirmeye başlayan takipçilerinden bazıları ”Eski durumdaki fotoğraflarını şimdikiyle kıyasladığım zaman gidişin çok kötü” şeklinde bir yorum gerçekleştirdi.