Geçmiş olduğumuz yıl içerisinde ekim ayındayken evinde düşüp hızlı bir şekilde hastaneye kaldırılmış olan ve bu arada kaçış sendromu isimli hastalığı da nüksettiğinden olayı aylar boyunca hastanede yatmış olan Mehmet Ali Erbil, tam tamına 9 ay geçtikten sonra ayağa kalkmış oldu.

Kanal D ekranları üzerinde yayına devam eden 2. Sayfa isimli programa özel bir şekilde yollanan görüntülere bakılırsa tam tamına 235 gün boyunca yoğun bakımda yatmış olan Mehmet Ali Erbil 9 aydan sonra ilk defa ayağa kalkmış olu. Oyuncu dostları ile birlikte terasta keyif yapmış olan Mehmet Ali Erbil’in eğlenceli durumdaki anları da kendisine hayran olanların yüzünü güldürmüş oldu.

Ayaktayken tek bir başına durmakta olduğu fotoğrafı Instagram hesabı üzerinden paylaşmış olan Mehmet Ali Erbil yorum kısmına ise ”Çok şükürki ayaktayken tek bir başıma durabilmekteyim artık.” ifadelerine yer verdi. Mehmet Ali Erbil’in yapmış olduğu söz konusu bu paylaşımı kısa zaman içerisinde binlerce sayıda beğeni almış durumdayken Demet Akalın ile birlikte Şeyda Coşkun ve Ceren Hindistan benzerindeki ünlü isimlerde yorum yapmış oldu.