Cesur paylaşımlarından dolayı isminden söz ettirmeyi başaran Hadise, Reymen’in Ela isimli şarkısının eşliğinde transparan kıyafetiyle yapmış olduğu danstan dolayı da çok fazla konuşulmuştu. Hadise bu defa ise dövmeleri ile gündeme gelmiş oldu.

Arefe gününde verecek olduğu konserle alakalı olarak menajerinin ofisine gitmiş olan Hadise, kostümle alakalı olarak bir prova yaptı. Posta tarafından yapılmış olan habere bakılırsa, makyajsız bir şekilde görüntülenmek istemediğinden dolayı 1 saat boyunca içerde oyalanmış olan Hadise, olay haline gelen dansıyla alakalı sorulmuş olan soruları da tamamen yanıtsız bıraktı.

Askılı bir şekilde elbise tercih etmiş olan Hadise, sol kolunun iç kısmına play tuşu ile birlikte ”Music” yazılı bir dövme yaptırmış. Şarkıcının dirsek kısmında, anlamını hiç bir şekilde açıklamamış olduğu, Roma rakamları ile yazılan 27 Aralık 2008 dövmesi de çok fazla dikkat çekmiş oldu. Bu söz konusu tarihin ise, Hadise’yle ünlü bestecilerde biri olan Sinan Akçıl aşklarının başlangıç tarihi olduğu konusunda söylentiler çıkmıştı.

Latince bir şekilde ense kısmında ”Kendi kanatları ile uçan kız” ile birlikte sırt kısmında ise ”Bana yön verilmez, ben yön veririm”, bel kısmında da Tibet diliyle yazılmış; ”Zor durumdakiler ile gönül birliği yapmış olan iyi kalpli insan” yazısı bulunuyor.