Kadın isimli dizi içerisindeki Bahar karakterine can vererek milyonların gönlünü kazanmayı başaran Özge Özpirinçci, kendisini bikinisiyle görüntülemekte olan magazincileri gördüğünde bakın nasıl ters köşe yaptı.

Kadın isimli dizi içerisinde hayat verdiği Bahar karakteri ile birlikte gönüllere taht kurmayı başaran ünlü oyunculardan Özge Özpirinçci, popüler dizinin sezon finali yapmış olmasıyla beraber tatile çıkmış oldu. Tıpkı kendisi gibi oyunculuk yapan erkek arkadaşı Burak Yamantürk’le yazın tadını doyasıya bir şekilde çıkartmış olan Özpirinçci, kendini bikinili bir şekilde görüntülemiş olan magazincileri gördüğünde yapmış olduğu hareketten dolayı bir defa daha hayranlarının gönlünü fethetmeyi başarmış oldu.

Magazincilerin kendisinin fotoğraflarını çekmekte olduğunu fark ettiğinde gülümseyip selam vermiş olan Özpirinçci, görüntüleniyor olmasına ardırmadan deniz keyfini sürdürdü Instagram hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşımlar ile birlikte, düzenli bir şekilde spor yapmakta olduğu bilinen 33 yaşında bulunan yıldızın düzgün durumda bulunan fiziği, dikkatlerden hiç bir şekilde kaçmadı.

Başrollerinde Özge Özpirinçci ile birlikte Hümeyra, Berrak Tüzünataç, Şebnem Bozoklu ve Boran Kuzum’un yer aldığı ”Biz Böyleyiz” isimli filmin çekimlerinin sona ermiş olmasıyla beraber tatiline devam etmeye başlayan Özpirinçci’nin tatil ile alakalı paylaşımları da, adeta bir beğeni ile yorum yağmuruna tutulmaya başlamış durumda.