Kısa bir zamandan beri haklarında boşanma konusunda haber çıkmış olan Beren Saat ile Kenan Doğulu çiftinin ihanet sebebiyle boşanma kararı almış oldukları magazin gündemi içine adeta bomba gibi düşmüş oldu. Kenan Doğulu’nun Beren Saat’i kendisine adeta bir ikiz kardeşi kadar benzemekte bulunan oyunculardan Aslı İşler’le aldatmış olduğu ileri sürüldü.

Kanal D ekranları üzerinde yayınlanmaya devam eden 2. Sayfa isimli program içerisinde yer almış bir habere bakılır ise, Kenan Doğulu, Beren Saat’i kendine adeta ikiz kardeşi kadar benzemekte olan 26 yaşında bulunan oyunculardan Aslı İşler’le aldatmış oldu. Saat’in söz konusu bu ihaneti takipçilerinden öğrenmiş olduğu ortaya çıkmış oldu.

İşler’in daha önceki dönem içerisinde Beren Saat’in rol almış olduğu Muhteşem Yüzyıl isimli dizi içinde rol almış olması da akıllara ”İkiliyi Beren Saat mi tanıştırdı?” şeklinde sorular getirmeye başladı. Kenan Doğulu’nun hayranı olduğunu açık bir şekilde belli etmiş olan Aslı İşler, 2016 yılında Kenan Doğulu’nun bir tane fotoğrafıyla paylaşım yapmış. Diğer taraftan ise Kenan Doğulu’nun genç yaşta yer alan oyuncunun fotoğrafını beğenmiş olması da ilişkiyle alakalı iddiaları güçlendirmiş oldu.

İşler’in ismi ise, daha önceki dönem içerisinde Murat Boz ile Aslı Enver ilişkisini sona erdiren kişi olarak anılıyordu.