Denizli ilinin Buldan ilçesi içerisinde şoförünün hakimiyetini kaybetmiş olduğu otomobil bir tane aydınlatma direğine çarparak durabildi. Kazadan sonra hurdaya dönmüş olan bu otomobilin şoförü ise ağır bir şekilde yaralanmış oldu.

Elde edilmiş olan bilgilere bakılır ise, söz konusu bu kaza Buldan ilçesinde yer alan Akçeşme Mahallesi içerisinde gerçekleşti. İsmet Sarıkaya yönetiminde bulunan 20 AL 429 plakasına sahip olan otomobil şoförünün halen tespit edilemeyen bir sebepten dolayı direksiyon üzerindeki kontrolünü yitirmesinden ötürü araç kontrolden çıkmış oldu. Sonrasında ise orta refüje çıkmış olan bu otomobil orta refüjde yer alan aydınlatma direğine çarptıktan sonra anca durabildi. Söz konusu bu kaza esnasında Sarıkaya, adeta hurdaya dönmüş olan otomobil içerisinde ağır bir şekilde yaralandı. Kazanın hemen sonrasında çevrede yer alanların ihbarda bulunması ile birlikte Sarıkaya olayın yaşanmış olduğu yere intikal eden Sağlık ekiplerinin ambulansıyla beraber hızlı bir şekilde Buldan Göğüs Hastalıkları Hastanesi’ne götürüldü.

Kazanın hemen sonrasında ise polis ekipleri tarafından da bir soruşturma başlatılmış olduğu açık bir şekilde ifade edildi.