Şarkıcılardan biri olan Yılmaz Morgül, sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu kaslı paylaşımı ile birlikte gören herkesi hayrete düşürmüş oldu.

Şu zamanlarda Çeşme ilçesinde tatil yapmayı sürdüren Yılmaz Morgül, paylaşmış olduğu pozlar ile birlikte en iyi vücudun kendisinde bulunduğunu ileri sürdü.

Bir dönemler Survivor isimli yarışma programına katılmış olan ve ada üzerindeki yoğun tempodan ötürü çok fazla zayıflamış olan Yılmaz Morgül, son paylaşmış olduğu görüntüsü ile çok fazla şaşırttı. Düzenli bir şekilde spor yapmaya devam eden Morgül, kaslı görüntüleri ile de çok daha farklı birine dönüşmüş oldu.

Tatil esnasında çekilmiş olduğu fotoğraflarını da paylaşan Yılmaz Morgül, fit görüntüsünün sırrıyla alakalı da açıklama gerçekleştirdi. ”Sanat dünyası üzerinde en iyi vücut bende” ifadelerine yer veren Morgül, tamamen sağlıklı yiyecekler yemekte olduğunu, düzenli bir şekilde egzersiz ve insan detoksu yapmış olduğunu da ifade etti.

Morgül kanser rahatsızlığını yenmeyi başardıktan sonra kendisini daha da fazla sevmeye başlamış olduğunu sözlerine ilave ederek; Beni üzmüş olan herkesi insan detoksu yapıp yaşamımdan çıkartım. Terapi ile birlikte dualar sayesinde yaşımı 21’e sabitlemiş oldum. Mottom ise iyilik yap, duayı al.” şeklinde