Zuhal Topal’ın sunmuş olduğu izdivaç programı içerisinde ismini duyurmayı başaran damat adaylarından Uğur Doğan, sosyal medya hesabı üzerinden ”Bana ayrılmış zamanın sonuna geldik” ifadelerini kullanmış olduğu bir tane video paylaşıp intihar etmiş oldu. Zuhal Topal da Doğan’ın yaşamını yitirmiş olmasından duymuş olduğu üzüntüyü Instagram hesabı üzerinden takipçileri ile açık bir şekilde paylaştı.

Söz konusu bu olay, geçmiş olduğumuz gün saatler 18:30 civarında Fatih ilçesinde meydana geldi. Uğur Doğan ismine sahip olan damat adayı, sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu veda paylaşımının hemen sonrasında intihar etti. Hastaneye kaldırılmış olan damat adayı, burada gerçekleştirilmiş olan büyün müdahalelere karşın hiç bir şekilde kurtarılamadı ve yaşamını yitirdi.

Doğan’ın yaşamını yitirmesiyle alakalı olarak ilk açıklamalar ise İstanbul Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılmış oldu. Açıklamaya bakıldığında ise; ”Evi içerisinde yapılmış olan incelemeler kapsamında sağlığına etki edebilecek bir kimyasal madde bulunamamıştır.” ifadelerine yer verildiği görüldü.

Zuhal Topal da Instagram hesabı üzerinde kendi programı içerisinde yer almış damat adayının bir tane fotoğrafını paylaşıp ”Fazlası ile üzgünüm… Fazlasıyla saygılı ve çok efendi bir kardeşimdi. Ailesi için sabır ve Allah’tan da rahmet dilemekteyim” ifadelerine yer verdi.