Yapmış olduğu cesur paylaşımlar ile sık bir şekilde gündeme gelmeye devam eden Eda Taşpınar, son vermiş olduğu röportaj içerisinde ilk çalışma yaşamında sahne arası olduğu zaman kusan mankenlerin saçlarını tutmakta olduğunu açık bir şekilde anlattı.

1998 senesi içerisinde London College of Fashion’ı bitirdiği açıklanan cesur modellerden Eda Taşpınar, son vermiş olduğu röportaj esnasında ilk sırada Armani ile birlikte Stella McCartney ve de Maxmara yer almak üzere pek çok ünlü markanın defileleri esnasında stajyer olarak çalışmakta olduğunu ifade etti.

Sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu cesur paylaşımlar ile birlikte sık bir şekilde gündeme gelmeye devam eden Eda Taşpınar, vermiş olduğu röportaj esnasında ilk yapmış olduğu mesleği şu şekilde ifade etti; ”Blumik mankenler yer alıyordu. Defile arası olduğunda ise kusmaya başlıyorlardı. Kustukları esnada saçlarını ve başlarını tutarak bir tarafa çarpmalarını engellemekte, üstlerini de temizlemekteydim. Görevim ise bu şekildeydi. Bir tane görevim de kahve ile birlikte koli taşımaktı.”

Kendisine ait güneş bakım ürünlerini çıkartmaya başlayan Eda Taşpınar, aynı zaman içerisinde Instagram hesabı üzerinden sık bir şekilde bikini ile birlikte mayolu fotoğraflarını paylaşmakta.