Sevgilisi ile katılmış olduğu davet esnasında şiş karnından ötürü hamile olduğu konusunda iddialar ortaya atılan Şeyma Subaşı, yapmış olduğu açıklama esnasında söz konusu bu iddiaları yalanlamış oldu.

Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı’dan boşanma kararı aldıktan çok kısa bir zamandan sonra DJ Guido Senia’yla aşk yaşamaya başlamış oldu. Geçmiş olduğumuz gün katılım gerçekleştirdiği davet esnasında şiş karnından dolayı hamile olduğu söylentiler öne çıkan Subaşı, iddiaları çok kısa bir zaman içinde yalanladı.

Senia’yla davet esnasında poz vermiş olan Subaşı, göbeğiyle çok fazla dikkat çekmiş oldu ve sosyal medya üzerinde adeta olay haline gelen fotoğrafa çok fazla yorum gelmiş oldu. Subaşı’nın takipçileri ise paylaşımın altında ”Bebek mi yoksa göbek mi?” şeklinde bir soru sormuştu.

Magazine adeta bir bomba gibi düşmüş olan iddia ile alakalı açıklama gerçekleştiren Şeyma Subaşı, ”Ne bir bebek ne ise bir göbek. Fotoğraf çekildiği esnada Guido’nın eli belimde olduğu için elbisenin askıları da aşağıya kadar inmiş, kumaşı tamamen ince olduğundan dolayı da göbeğime yapışmış. O görüntüyle ilgili olarak yanlış elbisenin seçimi desem yanlış olmaz. Bu esnada herkes elbiseme bayılmış bir durumdaydı.” ifadelerine yer verdi.